Ужгородський національний університет

Наукова бібліотека

• • • Шановні користувачі! • Сайт бібліотеки знаходиться на стадії вдосконалення, тому деякі функції можуть бути недоступними. • Просимо вибачення за тимчасові незручності! • • •

Вебінари Web of Science - новий сезон! Листопад 2019

 

Запрошуємо 26- 28 листопада на серію вебінарів українською
«Ресурси Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки»
Реєстрацію відкрито. Всі вебінари починаються о 16:15 за київським часом. Інколи при реєстрації, в залежності від налаштувань вашого браузера, початок може відображатися о 17:15 GMT+3, або за іншим часовим поясом, що відповідатиме 16:15 GMT+2 – київського часу. Маєте можливість обрати вебінар, що зацікавив або прослухати серію. Відповіді на запитання, залишені під час реєстрації – протягом відповідного вебінару. По реєстрації ви отримаєте повідомлення з посиланням за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку и налаштувати звук. Можливо підключатися з смартфонів, планшетів, ноутбуків. Операційна система ХР не підтримується, необхідно щоб було встановлено останні версії браузерів.
Будемо вдячні за поширення інформації серед ваших колег. До зустрічі!

26 листопада, вівторок 16:15
Тема: Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science
Тези: Бази даних на платформі Web of Science. Принцип відбору та індексації матеріалів. Алгоритм пошуку літератури за темою досліджень. Використання операторів пошуку, символів скорочення та заміни, панелі уточнення результатів. Визначення лідерів галузі, корових видань, безкоштовних та відкритого доступу, якими грантами підтримувалися дослідження. Аналіз та збереження отриманих даних Можливості EndNote on-line для створення колекції статей вченого.
Реєстрація: http://bit.ly/2oJyhKv

27 листопада, середа 16:15
Тема: Публікаційна стратегія науковця
Тези: Типи публікацій. Світ наукових журналів. Показники якісного наукового видання: технічні та наукові. Публікаційний процес. Підбір видання для публікації. Бізнес моделі видань або де друкуватися безкоштовно. Оформлення публікації за форматом обраного видання Маркери хижацьких видань та перевірка індексації видання у Web of Science. Оновлений Master Journal List та його можливості. Авторські профілі Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate: можливості, створення, використання
Реєстрація: http://bit.ly/2PKSmuW

28 листопада, четвер 16:15
Тема: Наукова діяльність установи.
Тези: Пошук та аналіз публікацій установи на платформі Web of Science. Основні наукометричні показники. Порівняння ефективності співпраці за допомогою InCites. Складнощі що виникають при пошуку здобутків установи, причини та наслідки. Підготовка матеріалів для створення та корегування поєднаного профілю установи Organization-enhanced profile.
Реєстрація: http://bit.ly/325ptw4