Ужгородський національний університет

Наукова бібліотека

• • • Шановні користувачі! • Сайт бібліотеки знаходиться на стадії вдосконалення, тому деякі функції можуть бути недоступними. • Просимо вибачення за тимчасові незручності! • • •

Бібліометрика науки ДВНЗ «УжНУ»

Рейтинги науковців ДВНЗ «УжНУ» за даними наукометричних баз Scopus та Web of Science

Рейтинги науковців Ужгородського національного університету згідно з даними Scopus укладено задля посилення ролі та авторитету дослідницької діяльності в стінах Університету. Scopus – це найбільша реферативна база даних наукової літератури, що оснащена інструментарієм для відстеження та аналізу цитованості наукових робіт.

При складанні рейтингів було враховано h-індекс, кількість цитувань та публікацій науковців. У рейтингах представлені лише ті дослідники, які станом на травень 2018 р. є працівниками Ужгородського національного університету, та які вказували у своїх публікаціях правильну афіляцію.

Враховано всі проіндексовані в Scopus публікації за 1992-2018 рр. Зауважте, що база Scopus містить записи зі списками цитованої літератури лише розпочинаючи з 1996 р.

У багатьох країнах світу, дані Scopus використовуються в якості критеріїв показників оцінки діяльності наукових колективів та установ. Кожен науковий напрямок має свої особливості публікаційної активності та цитувань, що значно ускладнює процес порівняння результативності наукової діяльності вчених з різних наукових дисциплін. Щоб врахувати дані дисциплінарні особливості рейтинги науковців УжНУ укладено за факультетами та кафедрами.

Рейтинги науковців ДВНЗ «УжНУ» за даними Scopus по факультетам та кафедрам (станом на 01.04.2019 року)

Також, щоб відзначити внесок усіх науковців, що долучились до встановлення дослідницького іміджу нашого Університету та вказували у своїх роботах відповідну афіляцію, створено загальний перелік науковців УжНУ у Scopus та Web of Science.

Загальний перелік науковців УжНУ, що мають наукові публікації у Scopus (станом на 01.04.2019 року)

Загальний перелік науковців УжНУ, що мають наукові публікації у Web of Science (станом на 01.04.2019 року)

Величина індексу Гірша вченого залежить також і від тривалості наукової кар’єри. Щоб врахувати даний недолік показника, та відзначити перспективну наукову молодь Університету, укладено умовний рейтинг молодих науковців ДВНЗ "УжНУ" (віком до 35 років).

Рейтинг молодих науковців УжНУ, що мають публікації у Scopus

Рейтинг молодих науковців УжНУ, що мають публікації у Web of Science

Пропозиції, уточнення, запитання щодо рейтингів науковців Ужгородського національного університету надсилайте на електронну адресу Центру наукометрії та інформаційної підтримки освіти та досліджень supcenter@uzhnu.edu.ua

Зміст


Рейтинг науковців ДВНЗ «УжНУ» за даними Google Scholar.

Загальний перелік науковців УжНУ, що мають наукові публікації у Google Scholar (станом на 08.04.2019 року)

Рейтинг науковців ДВНЗ «УжНУ» за даними Google Scholar по факультетам та кафедрам (станом на 08.04.2019 року)

Зміст


Перелік публікацій науковців ДВНЗ «УжНУ» у Scopus та Web of Science за 2018 р.

Перелік публікацій науковців ДВНЗ «УжНУ» у Scopus за 2018 р.

Перелік публікацій науковців ДВНЗ «УжНУ» у Web of Science за 2018 р.

Зміст