Замовлення на навчальну та наукову літературу Фонд бібліотеки комплектується на основі замовлень від представників факультетів та кафедр, списків рекомендованої викладачами літератури. Замовлення на літературу приймаються у відділі комплектування бібліотеки.

Контакти: Завідувач відділом – Товт Анжела Іванівна тел. 64-27-71 Електронна адреса відділу: dep-acqlibrary@uzhnu.edu.ua

Замовлення літератури також можна здіснити тут, заповнивши форму.

Пропозиції видавництв:

Докомплектування:

Усі користувачі Наукової бібліотеки УжНУ (за винятком сторонніх читачів) можуть долучитися до процесу докомплектування фонду літературою. Запит на докомплектування може бути зроблений на документи:

Відсутні у фонді бібліотеки;
Кількість назв яких у е-каталозі не перевищує 1 назву;
На видання будь-яких видів, крім періодичних видань.

Скористайтесь послугою «Запит докомплектування»

Для цього Ви можете:

  • Звернутися безпосередньо до спеціаліста з комплектування фондів електронною поштою
  • Кожне Ваше замовлення буде розглянуте і, за умови прийняття позитивного рішення, придбане та долучене до фонду бібліотеки.

Відмова у виконанні Вашого замовлення може бути обумовлена:

  • достатньою кількістю видань у фонді (враховуються кількісні показники видач, якісні – змісту та стану видання, а також – консультації працівників відповідних підрозділів університету та бібліотеки);
  • відсутністю видання на книжковому ринку (попередньо проводиться детальний пошук і розглядаються усі можливі шляхи придбання).

Форма Індексування УДК та авторський знак